kontakt

zamówienia publiczne

inwestycje

załatw sprawę

godzinny otwarcia

kamera

kamera

POLECAMY

uzp

uzp

fundusze unijne

gus

wfosigw

lider pojezierza

włóczykije pojezierza

Lokalna Grupa Rybacka

LICZNIK

5799882

Obsluga techniczna
ALFA TV

Wydarzenia

dodano 04-04-2007

W dniu 2 kwietnia 2007 roku w Kościele Parafialnym w Pełczycach odbyły się uroczystości związane z obchodami II rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II.

      O godz. 20ºº mieszkańcy mogli obejrzeć prezentacje muzyczne przygotowane przez dzieci i młodzież z MGOK-u w Pełczycach oraz inscenizacje słowne – Cuda Jana Pawła II i fragmenty „Tryptyku Rzymskiego” przygotowane przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Pełczycach przy współudziale nauczycieli z Publicznego Gimnazjum
Nr 1 w Pełczycach.

        Następnie została odprawiona Msza Św. przez księdza proboszcza H. Raźniewskiego w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II. Po mszy Św. wszyscy zgromadzeni przemaszerowali pod pomnik Papieża, gdzie o godz. 21.37 w godzinę śmierci Jana Pawła II oddali Mu hołd.

       Pod pomnikiem przedstawiciele władz samorządowych oraz mieszkańcy złożyli kwiaty, zapalili znicze i odśpiewali ulubioną „Barkę” Jana Pawła II.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Weryfikacja:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia