kontakt

zamówienia publiczne

inwestycje

załatw sprawę

godzinny otwarcia

kamera

kamera

POLECAMY

uzp

uzp

fundusze unijne

gus

wfosigw

lider pojezierza

włóczykije pojezierza

Lokalna Grupa Rybacka

LICZNIK

6360747

Obsluga techniczna
ALFA TV

Gospodarstwo agroturystyczne - Siedlisko Orlik

Gospodarstwo Agroturystyczne -  Siedlisko Orlik

 

Alicja i Tomasz Wilczkiewicz

Chrapowo 70

73-260 Pełczyce

tel. 918 52 11 84, 608 356 905, 668 22 99 22

e-mail: wilczkiewicz@op.pl, www.siedlisko-orlik.pl

 

Ilość miejsc noclegowych: 26

Ilość pokoi: 9

 

Siedlisko Orlik*** w Dolinie Płoni 

Malowniczo położone w sercu zielonej Doliny Płoni, w Barlinecko-Gorzowskim Parku Krajobrazowym, 5 km na północ od Barlinka, 35 km od Gorzowa Wielkopolskiego.

 

Siedlisko oferuje wypoczynek w komfortowych pokojach w Dworku oraz Villi Orlik, znajdujących się w pięknym, rozległym ogrodzie krajobrazowym ze stawami i pomostami dla wędkarzy, altaną, miejscem na ognisko i grill, placem zabaw dla dzieci.

Siedlisko oczaruje Cię urokliwą architekturą, kameralną atmosferą i dobrą kuchnią. Dla Gości przygotowaliśmy stylowe pokoje dwuosobowe i rodzinne, kameralną jadalnię z kominkiem i tarasem widokowym.

Siedlisko Orlik stworzyliśmy, aby zapewnić naszym Gościom możliwość wspaniałego wypoczynku  w otoczeniu przepięknych krajobrazów dzikiej natury : czysta rzeka, unikalne szuwary, stawy, zielone łąki, pola i lasy na zboczach doliny – to wszystko sprzyja wypoczynkowi i regeneracji sił.

Oprócz błogiego spokoju okolica zachęca do aktywnego spędzania czasu. Polecamy wędrówki piesze, nordic walking, wędkowanie, wycieczki rowerowe, jazdę konną, grę w golfa, pływanie, żeglowanie, spływy kajakowe oraz wycieczki krajoznawcze

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia