Urząd Miejski przekazuje do wiadomości harmonogram odbioru odpadów komunalnych obowiązujący na miesiąc styczeń 2026 r. Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy realizowany będzie przez firmę Eneris Surowce Gorzów Wielkopolski sp. z. o. o., zgodnie z ustalonym harmonogramem.
Jednocześnie informujemy się, że harmonogramy odbioru odpadów na cały rok zostaną rozdystrybuowane do mieszkańców pod koniec stycznia podczas odbiorów.
Informujemy, że zasady i dni odbioru nie uległy zmianie (odpady zmieszane co 2 tygodnie w czwartki, odpady selektywne worki 2 poniedziałek miesiąca, odpady biodegradowalne co 2 tygodnie w piątek).
– ZAWIADOMIENIE –
Zawiadomienie o zmianie wysokości stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi obowiązującymi od 01.01.2024 r.
ZMIANA W FUNKCJONOWANIU PSZOK
Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) od 1 czerwca 2022 r. otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-18:00. Otwarty będzie również w pierwszą sobotę każdego miesiąca w godz. 10:00-14:00 i zamknięty w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca.
Jednocześnie przypominamy, że PSZOK nie przyjmuje odpadów zmieszanych, resztkowych, części samochodowych i odpadów pochodzących z działalności gospodarczej!
Masz wątpliwości gdzie wyrzucić odpady? Sprawdź!
Wpisz w wyszukiwarce odpady, które wzbudzają Twoje wątpliwości i dowiedz się gdzie należy je wyrzucić. Wyszukaj odpady
